uslugi-gazowe

Usługi Gazownicze - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Podłączanie kuchenek gazowych, usuwanie awarii, montaż kotłów gazowych, montaż piecyków gazowych, naprawa piecyków gazowych, usuwanie wycieków - Gdańsk, Gdynia, Sopot

 

Zajmujemy się także profesjonalnie gazownictwem. Posiadamy wszelkie kwalifikacje oraz uprawnienia. Sprawdź, jakie dokładnie usługi gazownicze wykonujemy.

…w cudownie ciepłym domu…

Usuwamy awarie

Jeśli masz problem z nieszczelnością instalacji gazowej lub coś Cię niepokoi, niezwłocznie do nas zadzwoń. Usuniemy awarię, naprawimy i zrobimy przegląd.

 

Montujemy i serwisujemy instalacje gazowe oraz modernizujemy już istniejące instalacje gazowe

Żeby założyć instalację gazową trzeba podjąć niezbędne kroki, aby była ona w pełni bezpieczna i funkcjonalna. Nie jest łatwa, więc do jej założenia potrzebni są profesjonalni gazownicy

W pierwszej kolejności niezbędne jest zrobienie rozeznania technicznego kondycji budynku. Następnie specjalista zajmuje się wyliczeniami i innymi szczegółami, które ostatecznie będzie trzeba sformułować w postaci projektu instalacji gazowej. Z gotowym już projektem należy złożyć wniosek o pozwolenie na budowę instalacji gazowej. Do tego wniosku należy dołączyć: mapę poglądową oraz opinię kominiarską. Ponadto przedstawia się dokument potwierdzający własność budynku lub zgodę od właściciela budynku na planowane przedsięwzięcie.

Tylko specjaliści z odpowiednimi uprawnieniami mogą podpisać odbiór instalacji gazowej. Nie warto z tym “kombinować”, ponieważ taka instalacja jest skomplikowana i wymagająca ostrożności oraz uwagi. W rękach niewprawionej osoby może więc spowodować realne zagrożenie zarówno dla Was, jak i dla Waszych sąsiadów. W rękach profesjonalistów tworzy dobre, ekologiczne oraz względnie tanie ogrzewanie.

Przeprowadzamy próby ciśnieniowe szczelności w instalacjach gazowych

Próbę szczelności instalacji gazowej powinna raz do roku przeprowadzać profesjonalna firma gazownicza. Prawo zobowiązuje do niej za każdym razem, kiedy wybuduje się nową instalację gazową oraz kiedy przebuduje się lub wyremontuje obecną. Trzeba ją wykonać także w przypadku, gdy nie używamy instalacji dłużej niż 6 miesięcy. Również, gdy nie jest wypełniona paliwem gazowym w ciągu 6 miesięcy od ostatniej próby szczelności.

Serwisujemy oraz konserwujemy urządzenia gazowe

Dobrze jest pamiętać o bezpieczeństwie w eksploatacji urządzeń gazowych. Konserwacja znacząco je zwiększa, a również przyczynia się do większej wydajności tych urządzeń, co w efekcie może dać niższe rachunki za gaz.

Podłączamy także kuchenki gazowe i wykonujemy drobne naprawy oraz usuwamy wycieki

Wykonujemy ponadto wszystkie pozostałe prace związane z instalacjami oraz urządzeniami gazowymi. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas.

Posiadamy specjalistyczne uprawnienia i robimy przeglądy okresowe

Posiadamy wszelkie niezbędne specjalistyczne uprawnienia oraz kwalifikacje, a także wieloletnie doświadczenie. Pozwalają one na profesjonalne wykonywanie wszelkich usług gazowniczych, w tym przeglądy okresowe.

Usługi Gazownicze - Gdańsk, Gdynia, Sopot